0 Dzień dobry, idealna dziś pogoda dla cabrio, aż zaczynam żałować, że się tutaj jednym z nich nie wybrałem. 31 sierpnia 2017
1 Odpowiedź
[…] Sesję Mercedesa, która wyszła spod ręki, oka i aparatu kacperszczepanski.com znajdziecie na blogu pod adresem: http://cmz.pl/index.php/2019/09/30/sl500-r230/ […]